MARKA: Rodzaj częsci:
Wprowadz szukana fraze


Witaj w dziale części zamienne!

Jak już wiesz, nasza firma oferuje wózki widłowe, ale również specjalizuje się sprzedaży części zamiennych do wózków widłowych firm japońskich. Uwagę naszą koncentrujemy na sprawdzonych i bardzo popularnych w naszym kraju widlakach, firm TOYOTA i MITSUBISHI. Te wózki widłowe swoją popularność zawdzięczają solidności wykonania, a co za tym idzie, trwałości oraz niezawodności. Cieszące się zaufaniem klientów na całym świecie, wyręczają ludzi z obowiązku transportowania nieporęcznych i ciężkich ładunków. Wózki widłowe Toyota i Mitsubishi to produkty, których marka została zbudowana na rzetelności, wiarygodności i bezawaryjności. Mogą mieć Państwo pewność, że zarówno nowe wózki widłowe, jak również wózki widłowe używane tych doskonałych firm z całą pewnością sprostają Waszym wysokim i różnorodnym oczekiwaniom.

Oferujemy do natychmiastowej sprzedaży ponad 1500 części zamiennych i podzespołów do wózków widłowych TOYOTA i MITSUBISHI. Będąc jednak świadomi indywidualnych potrzeb każdego klienta staramy się wychodzić im naprzeciw.
Chcąc sprostać oczekiwaniom stałych oraz przyszłych kontrahentów, gwarantujemy sprowadzenie poszukiwanej części zamiennych do każdego praktycznie wózka lub osprzętu. Dzięki nam używane wózki widłowe przez długi czas będą wspierać Państwa działalność i zachowają wysoki standard techniczny.

Poniższe informacje zagwarantują poprawną interpretację zamówienia:
- nazwa części (ew. numer katalogowy)
- marka i typ wózka
- nr. seryjny wózka
- typ i nr. silnika


Pobierz nasz katalog części !!!